Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzień 26 - Izolacja przeciwwilgociowa typu "dysperbit" na gotowo . 14.02.2017 Full HD
#2
Czy ta rura PE do przyłącza wody będzie przedłużana czy jej długość wystarczy do miejsca przyłącza. Pytam, bo wygąda na krótką...

Widziałem, że w Twoim projekcie jest bardzo fajny projekt kanalizy czyli podane są osie rur wychodzących. Czy każdy projekt zakupiony na rynku tak ma, co jeżeli nie jak wtedy wykonuje się taką kanalizacje. Mierzy się gdzie będą ścianki działowe i robi po swojemu czy musi być jakiś projekt?

O jakim klinkierze mowa w filmie? Czy inwestor planuje wykończyć elewacje klinkierem klejonym do styropianu?

Czy nie warto już na tym etapie zrobić przepustu dla np. kabli elektrycznych od strony tarasu, ogrodu? Przykładowo mi się marzy 'domek ogrodnika' za domem gdzieś w rogu działki no i oczywiście prąd by się tam przydał. Czyli na etapie robienia instalacji elektrycznej można by było puścić kabel od skrzynki w domu, przez dom i wpuścić do tego przepustu i odpowiednią jego ilość zostawić tam od zewnątrz. Czy dobrze kombinuje? Wink

Twój sposób wykonywania kanalizy oczywiście na wielki plus. Dziwie się ludziom którzy godzą się na ułożenie kanalizy a dopiero później zasypywanie i wibrowanie..

Czekam na filmik o poziomowaniu! Sam pisałem o laserach itp. ale powiem szczerze, że nawet prywatny inwestor może kupić używany niwelator ze statywem, a po budowie go odsprzedać..
Ciekaw jestem czy Twój pomagier będzie biegał z łatą czy miarką drewnianą Smile

Pozdrowienia ze Śląska
ps. szkoda, że w tamtym roku nie wiedziałem nic o Twojej działalności, bo jechałem nad morze (Dziwnów) i napewno bym odbił na chwile z trasy Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Dzień 26 - Izolacja przeciwwilgociowa typu "dysperbit" na gotowo . 14.02.2017 Full HD - przez MisiuRider - 14.02.2017, 21:17

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu