Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzień 23 - Przepusty pod kable, izolacja p.wilgociowa 04.02.2017 Full HD
#10
No niby czarno na bialym jest napisane co i jak....z tego wynika ze u mojego wujka tez zle przyklejali styropian..bo dawali tylko placki bodajze 5plackow a powinni rowniez naniesc klej wzdluz krawedzi styropianu..osobiscie klej bede dawal na cala powierzchnie styropianu za pomoca pacy..bo mysle ze to bedzie o wiele lepiej trzymac niz nakladanie punktowe..to tak samo jakby plytki kleic punktowo..pewnie tez by sie trzymaly:-) a jesli o ta grubosc kleju ktora stosowal Pan Lkuasz to mysle ze to bylo powyzej 3mm tylko Tobie chodzi o to ze nakladal , zalozmy te owe 3mm na 2 razy? i wtedy moze dojsc do rozwarstwienia?hmm ogolnie ciezko mi jest sie wypowiadac na temat tego rozwarstwienia bo nie mam o tym zielonego pojecia..ogolnie istnieje takie prawdopodobienstwo ale czy w praktyce tak sie dzieje hmm to tego nie wiem:-) Naprawde najlepiej jakby ustosunkowalby sie Pan Lukasz....czy taka metoda polozenia kleju na 2 razy jest poprawna..w koncu kazdy z Nas uczy sie cale zycie:-)
Odpowiedz




Wiadomości w tym wątku
RE: Dzień 23 - Przepusty pod kable, izolacja p.wilgociowa 04.02.2017 Full HD - przez Amator - 05.02.2017, 18:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu