Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzień 23 - Przepusty pod kable, izolacja p.wilgociowa 04.02.2017 Full HD
#3
Ciekawa uwaga o rozwarstwianiu w 3.50Smile Usterki nie zawsze wychodzą po kilka dniach ale często po kilku latach. Wyraźnie pisze na opakowaniach o minimalnej grubości kleju tj około 3mm w zależności od producenta. Ja widziałem tynk akrylowy odparzony od podłoża na bardzo naslonecznionej ścianie. Specjalnie odgiąłem kawałek i od spodu był szary klej ale na podłożu również był klej. Wniosek nastąpiło rozwarstwienie a najpewniej ,,spalenie" drugiej warstwy poprzez zbyt szybkie oddanie wody do podłoża i powietrza bo warstwa była zbyt cienka. Produkty cementowe lubia wolno wiązać, wysychać. Akurat na fundamencie nie powinno być problemów bo było zimno ale czy nie taniej i szybciej jest nałożyć klej grzebieniem, wtopić siatke i zalizać na gładko-1 dzień roboczy, 1 warstwa ekstra twarda i nieco szklista. Proszę mnie źle nie zrozumieć- pan Łukasz robi przyzwoitą robotę, zdecydowanie lepszą niż partactwo na innych budowach.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Dzień 23 - Przepusty pod kable, izolacja p.wilgociowa 04.02.2017 Full HD - przez tomkop - 04.02.2017, 23:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu