Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka zdjęć z postępów u Huberta 02.02.2017
#1
Hubert zalatany i ostatnio braki czasowe Smile
Jesteśmy w stałym kontakcie, i mam dziś kilka zdjęć z postępów przy pracach. W pierwszej kolejności postawił na łazienkę i wc. Następne prace po całkowitym "dojściu" tynków to gładzie.

cyt. 

"czesc,
nie wiem czy bedziesz wrzucał, na fb czy forum. jakby co, to dla zainteresowanych... koszty to 12.200zl za całość. w 10tys. spokojnie byśmy się zmieścili, ale wiesz jak jest. na samej szafce z umywalka w łazience polecieliśmy już ponad 600zł. fugi epoksydowe w łazience - 300zł ekstra... o reszcie nie wspominam...
pozdrawiamy i zapraszamy"


Mam oczywiście zgodę na publikację.

Tak jak wspominałem wielokrotnie, że na swojej prywatnej budowie zaprezentuje wszystko od a do zet. Na budowach zleconych czyli SSO mogę prezentować wszystko do momentu jak będę na miejscu. W tym wypadku uważam, że trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno i w dalszym ciągu mimo już pełnej prywaty mamy możliwość obserwowania poczynań Huberta.

Pozdrawiam i dzięki Hubert za wieści Smile


[Obrazek: szczepidlo_nowe_1.jpg]

[Obrazek: szczepidlo_nowe_2.jpg]

[Obrazek: szczepidlo_nowe_3.jpg]

[Obrazek: szczepidlo_nowe_4.jpg]

[Obrazek: szczepidlo_nowe_5.jpg]

[Obrazek: szczepidlo_nowe_6.jpg]
Niemożliwe nie istnieje...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Kilka zdjęć z postępów u Huberta 02.02.2017 - przez Łukasz - 02.02.2017, 22:38
RE: Kilka zdjęć z postępów u Huberta 02.02.2017 - przez sierzant - 03.02.2017, 10:25
RE: Kilka zdjęć z postępów u Huberta 02.02.2017 - przez sierzant - 01.05.2017, 21:10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu