Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzień 14 - Sciany fundamentowe, trzpienie żelbetowe... 21.01.2017 Full HD
#11
(23.01.2017, 17:39)Amator napisał(a): Oooo prosze i jest 3 wersja stawiania fundamentow:-) i tez na pewno dobra. Skoro juz zakupiles pustaki wiec juz raczej bedziesz musial robic ta metoda..rozumiem ze pustaki zastepuja szalowanie..ale i tak bedziesz mial przy nich troche roboty..ale finansowo brzmi niezle..ponad 1tys za pustaki, 1 beton to ponad 2 tys+ lawa..to stan zerowy wyniesie Cie grosze:-) ja jak wczesniej mowilem ze planuje szalowanie ... poniewaz mam juz zakupiony Ytong 36.5cm wiec bloczki musialbym murowac pionowo wiec o wiele wiecej by ich poszlo  no chyba ze poziomo ale wtedy bloczek Ytong musialby wystawac z kazdej strony po 6cm( ale nie wiem czy to dobry pomysl aby sciana zewnetrzna nie miescilaby sie na fundamencie) hmm. A tak  na margnesie..tani u Ciebie jest ten beton..u mnie b20 od 230-240zl  za kubik..

Beton tani 2 betoniarnie po 5 km od budowy jest konkurencja.Są też bloczki szalunkowe szerokie na 30 cm i 36(bruk bet).Pod pustak 36 myślę że wystarczą,ale nie namawiam.Dopiero się okaże jak się z nimi pracuje.Jak są dokładne i wytrzymałe przy zalewaniu.Z tym wystawaniem po 6cm myślę że nie ma problemu 3 minuta filmu https://www.youtube.com/watch?v=rO10UXonJNU
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Dzień 14 - Sciany fundamentowe, trzpienie żelbetowe... 21.01.2017 Full HD - przez soviet - 23.01.2017, 18:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu