Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wizyta w Szczepidle, płyta na komin, aktualny stan. 28.12.2016
#9
(02.01.2017, 15:51)hubert napisał(a):
(30.12.2016, 09:26)martan napisał(a): Witam,
A ja chciałabym się dowiedzieć jak wygląda sprawa z budżetem, czy wszystko idzie zgodnie z zakładanym planem?
I jeszcze jaki jest koszt budowy takiego domku w stanie surowym zamkniętym ? (chodzi mi o robociznę )

Pozdrawiam

hej,
stan zamkniety mnie wyniosł 102tys. (robocizna 25tys.) do tej pory wszystko idzie zgodnie z planem. po tynkach, posadzkach, sufitach, instalacji c.o. i wod-kan, łacznie z kotłownia ( płytki i piec na gotowo), instalacja elektryczna ( tu jeszcze została mi do zrobienia `szafka na kable`), poszło 154tys. z czego ok. 5 tys mogłem zaoszczedzic. skasowali mnie solidnie... Angry Smile . niewiedza tez kosztuje... ale przy całosci to chyba i tak nie tak zle.
czekamy teraz na łazienke i wc. wycenione na +- 11,5tys. mysle ze ok, biorac pod uwage fakt, ze płytki beda pod sufit (projekt w cenie  10tys. zakłada płytki do połowy).
pozdrawiam

Witam, na dniach zamierzam kupić ten projekt a na wiosnę wystartować z budową. Czy jest możliwość podjechania do Pana na budowę i zobaczenie jak się prezentuje ten dom na żywo?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Wizyta w Szczepidle, płyta na komin, aktualny stan. 28.12.2016 - przez mordad - 02.01.2017, 17:52

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu