Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na jaki materiał ścian nośnych się decydujecie ?
#28
(24.03.2017, 19:25)jarzyn napisał(a): U mnie to wychodziło mniej więcej cena montażu z taśmami x2, więc sobie odpuściłem. Liczę na zrobienie węgarka i powinno w miarę wystarczyć, dopłata kilku tys zł nie zwróciłaby się w ciągu kilku - kilkunastu lat...

To samo mi majstry powiedzieli ze to taki przerost formy nad trescia i jest to wymóg dla domow pasywnych a w zwyklym domu nie oplaca sie bo zwroci sie najwczesniej po 20 sezonach grzewczych . Chcialem taki montaz wiec mogli by zarobic i jak bardzo chce to moga tak zrobic ale nie ma to sensu w zwyklym domu. Inna ekipa  moglaby nasciemniac ze to niezbedne itp itd zeby tylko zarobic. W zwiazku z tym bedze mial montaz tylko z tasmamy zewnetrznymi i wewnetrznymi

(24.03.2017, 15:42)raxon napisał(a): Jaki jest orientacyjny koszt montażu okien w warstwie ocieplenia? Nie chodzi mi o oklejenie samymi taśmami butylowymi bo to tylko taśmy. Chodzi mi o taki montaż, że okno jest wysunięte z 7 czy 8 cm po za lico ściany.

nie oplaca sie tego robic w zwyklym domu ! zwroci sie to dopiero po ok 20 sezonach grzewczych.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Na jaki materiał ścian nośnych się decydujecie ? - przez artur1 - 14.05.2017, 12:19

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu