Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostatnia prosta - wykończeniówka
#25
Pozwolę sobie rówineż umieścić tutaj listę rzeczy ktore się u mnie sprawdziły:
1.Ja uwielbiam moje rolety zewnętrzne na oknach,jeśli jest taka możliwość finansowa to montować
2.Prysznic z odpływem liniowym-jedyny minus trzeba często czyścić z włosów ale polecam, mam czarną armaturę i również się sprawdza https://lazienka-rea.com.pl/sluchawka-pr...wezem.html
3.Meble w kuchni pod sam sufit-duzo więcej miejsca do przechowywania jeśli ma się ograniczona przestrzeń to bardzo duży plus
4. Kanapa w salonie z funkcją spania- super sprawa jeśli chce się rodzinnie spędzić wieczór z Netflixem
5. Płytki w różne wzory w wiatrolapie-naprawde meeega jeśli chodzi o "ukrycie" wszelakiego brudu tak by codziennie nie musieć odkurzać czy ścierać podłogi
6. Jeśli są małe dzieci które wycierają ręce we wszystko- krzesła z obiciem taki by go moc przetrzeć mokrą szmatka- wcześniej miałam z tapicerki i można było się zajechać przy czyszczeniu a po tygodniu nawet śladu nie po czystości
7.mimo wszystko polecam białe listwy przypodlogowe-naprawdę nie są takie straszne jak wszyscy strasza,ja przy każdym odkurzaniu przejeżdżam szczotka od odkurzacza i nie ma kurzu,które wbrew pozorom wcale aż tak nie widać
Na pewno nie polecam
1.czarnego klozetu- po roku czasu wygląda jakby bomba do niego wpadła i go nieźle nadszarpnęła - obłazi od deski,chemi do WC i szczotki do czyszczenia...
2.ciemne płytki na korytarzu komunikacyjnym i to na wprost okna tarasowego od strony południowej gdzie słońce świeci przez większą część dnia i widać każdy paproch
3.jesli będzie kładziony nowy tynk-nie polecam wapienno-gipsowego-jest miękki jak masło i każde lekkie uderzenie wiąże się z dziura
Odpowiedz




Wiadomości w tym wątku
RE: Ostatnia prosta - wykończeniówka - przez sierzant - 12.03.2019, 22:09
RE: Ostatnia prosta - wykończeniówka - przez sierzant - 12.03.2019, 23:11
RE: Ostatnia prosta - wykończeniówka - przez sierzant - 16.04.2019, 22:33
RE: Ostatnia prosta - wykończeniówka - przez sierzant - 17.04.2019, 08:42
RE: Ostatnia prosta - wykończeniówka - przez sierzant - 12.06.2019, 08:53
RE: Ostatnia prosta - wykończeniówka - przez sierzant - 21.01.2020, 10:35
RE: Ostatnia prosta - wykończeniówka - przez plats - 17.06.2022, 10:30

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu