Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projekt dla użytkowników forum!!
#1
Witam.
Na każde 500 zarejestrowanych osób zostanie rozlosowany egzemplarz projektu!! Szansa 1:500 Smile

Losowanie odbędzie się co 500-tego użytkownika. W losowaniu udział wezmą tylko użytkownicy od 1-500 kolejno 501-1000 itd.
Całość przeprowadzona będzie w formie losowania pięciuset osób każdorazowo z wykorzystaniem darmowego ogólnodostępnego oprogramowania.
Do programu wprowadzam 500 nicków i wylosowany zostanie jeden.

Zapraszam serdecznie.
Niemożliwe nie istnieje...
#2
Może ni się powiedzie i go wygramy bo nie ukrywam ze projekt jest bardzo interesujący i intrygujący w tej cenie. Trzymam kciuki Big Grin
#3
To chyba dwa różne konkursy...
Nasz dom w 3DGaleria budowy | Już mieszkamy
#4
Dokładnie jak napisał @Michal. Spośród zarejestrowanych userów forum wylosowany będzie projekt.
Niemożliwe nie istnieje...
#5
Jest nas już 969 jeszcze paru i jakiś szczęśliwiec może a jakie może na pewno wygra projekt ☺ więc się rejestrować bo warto. No i jeszcze Mówić wszystkim o tym przedsięwzięciu bo im nas więcej tym ceny możemy z dostawcami negocjować pozdro i życzę komuś i sobie wygranej


#6
No to ja również zaczekam, bo dziś - jutro chcieliśmy z mężem kupić projekt Wink
#7
Motyla noga!!

Zapomniałem Smile

Ogarnę zaraz listę pierwszych 500 zarejestrowanych nicków. Spośród, których przy użyciu darmowego softu wylosuję jedną osobę. Jeśli wylosowana osoba, będzie już posiadała projekt losujemy do skutku.
Jak pęknie kolejne pełne 500 lecimy znowu.
Niemożliwe nie istnieje...
#8
No to do dzieła Big Grin
#9
No i po robocie Big Grin


Lista pierwszych 500 osób zarejestrowanych na forum
Lista

edit: myślę, że do rana pęknie 1000 userów po reakcji z Państwa strony na przełomie ostatnich 30 minut Smile


Proszę pamiętać, że widzę więcej, i jeśli ktoś będzie nieuczciwy i spróbuje zarejestrować kilka kont zostanie zbanowany bezpowrotnie.


[Obrazek: marcinszczecin.jpg]



Niemożliwe nie istnieje...
#10
Bardziej niż pewne jest, że dziś z pośród kolejnych 500 osób zostanie wylosowana następna , która otrzyma projekt w wybranej przez siebie wersji.
Spokojnej nocki.
Niemożliwe nie istnieje...




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu