Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacyjnie - dostawcy konstrukcji wiazarowej.
#51
To namiar na osobę, która mnie zawsze obsługuje.
Niemożliwe nie istnieje...
Odpowiedz
#52
(04.01.2018, 21:11)Łukasz napisał(a): To namiar na osobę, która mnie zawsze obsługuje.

Czyżby pan M.M.?
Odpowiedz
#53
wycena z wczoraj firma Burkietowicz ( wycena z biura w Wolsztynie woj wielkopolskie) wiązary z montażem, stężenia, okucia i kątowniki + transport gratis: 18630 zł netto
Odpowiedz
#54
Wczoraj otrzymaliśmy ofertę z Burkietowicza na 23400 zł netto a w grudniu wyceniali nam jeszcze na 22900 zł. Również jesteśmy z Wielkopolski, co prawda mamy daszek nad tarasem, ale i tak jest to zbyt duża różnica w porównaniu do wyceny hana13, coś tu nie gra...
Odpowiedz
#55
21000zl netto z łatami, firma burkietowicz, dziś podpisalem umowę. Dach jak w projekcie plus 10cm dłuższy okap. Taka informacja dla wszystkich, ceny ostro w góre.
Odpowiedz


#56
Gorzów Wlkp.
Oferta od Burkietowicza na wiązary 30 stopni:

22.600 netto

Szału nie ma...
Odpowiedz
#57
Masz 30 stopni dlatego taka cena.
Odpowiedz
#58
Firma ROMAR  cena 19600 brutto za całość z montażem. Umowa podpisana. Dostawa Poznań.

http://pphu-romar.pl/
Odpowiedz
#59
(28.03.2018, 00:16)Michał G. napisał(a): Gorzów Wlkp.
Oferta od Burkietowicza na wiązary 30 stopni:

22.600 netto

Szału nie ma...

cenę ustalałem  4 miesięce temu i mam około 10% taniej. Dach 35 stopni, okap 75 razem jakieś 190m2 dachu.

Bardzo sympatyczny i kompetentny Pan od nich mówił, że niestety ale ceny idą w górę i to jak widać po twojej ofercie dość sporo.
Odpowiedz
#60
Ja zagwarantowałem sobie cenę do końca roku. Ale sporo poszło wszystko do góry- nie tylko wiązary.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
  
Menu