Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacyjnie - dostawcy konstrukcji wiazarowej.
#31
(14.04.2017, 11:54)klonu1988 napisał(a): Rozmawiałem właśnie z Panią z WPW Invest - wszyscy, którzy złożyli zapytanie dostaną na 100% ofertę na maila. Mają natłok pracy i dlatego to trochę trwa. Proszą o cierpliwość, szczególnie dla osób, które mają inne strefy wiatrowe, śniegowe lub poprzesuwane kominy, zmieniony rozmiar domu/dodany garaż.

Co do gwarancji to jest to najważniejszy plus konstrukcji wiązarowej. Co gwarancja obejmuje i czy mieliście przypadki uwzględniania roszczeń przez inwestora?
Czy np popękany sufit spowodowany ugięciem wiązarów kwalifikuje się do gwarancji?

Witam,
dziękuję za przekazanie informacji i wsparcia odnośnie naszej współpracy i raz jeszcze proszę o cierpliwość. Nietypowość Państwa niektórych zapytań generuje dodatkowy czas na ich wykonanie - zmiany wynikające z indywidualnych potrzeb w projekcie.
Oczywiście jesteśmy producentem i jak najbardziej udzielamy gwarancji, dlatego też zachęcam do korzystania z pełnej usługi Naszej Firmy obejmującej również montaż.
Przygotowujemy dla Państwa oferty indywidualne uwzględniające strefy obciążeń śniegowych i wiatrowych oraz wynikających ze specyfiki pokrycia dachowego jakie Państwo chcecie zastosować, które przekładają się na późniejsze użytkowanie dachu. Dokładamy wszelkich starań aby w pełni zaspokoić Państwa potrzeby w tym temacie.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#32
Jaki jest mniej więcej koszt "wzmocnienia" wiązarów pod deskowanie. Nie wiem czy dam radę przykryć i zastanawiam się po prostu ile by kosztowało jakby zostawić przykryte papą na zimę a w środku już by można działać.
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz
#33
(14.04.2017, 18:29)maciej87 napisał(a): Jaki jest mniej więcej koszt "wzmocnienia" wiązarów pod deskowanie. Nie wiem czy dam radę przykryć i zastanawiam się po prostu ile by kosztowało jakby zostawić przykryte papą na zimę a w środku już by można działać.

Chętnie przygotujemy dla Państwa wycenę wraz z deskowaniem.Proszę podać lokalizację inwestycji i informacje czy jest to wersja standardowa projektu czy są wprowadzone zostały jakieś zmiany?
Pozdrawiam
Odpowiedz
#34
Witam,
Dla wszystkich zainteresowanych forumowiczów, zastanawiających się nad montażem dachów.
Pragnę poinformować że najbliższe wolne terminy obecnie dostępne są na II połowę czerwca tj po 21.06
Pozdrawiam
WPW INVEST
Odpowiedz
#35
Czekam za odpowiedzią na wycenę
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz


#36
Wysyłajcie jeszcze zapytania do firmy MABUDO ze Zduńskiej Woli
Dostałem ciekawą wycenę na dach.
Tylko że zakład jest blisko mojej działki i odeszły koszty dojazdu.
Odpowiedz
#37
Witam,
w związku z pojawiającymi się pytaniami o przygotowanie oferty na wykonanie konstrukcji dachu wraz z możliwością wykonania poddasza użytkowego np przy zmianie okapu na okap prosty i zmianie kąta na minimum 30 stopni, pragnę zaznaczyć, iż przygotowanie takiej oferty nie jest możliwe ze względu na brak ścian nośnych wewnętrznych oraz sam fakt że pierwowzór projektu nie przewiduje takiego poddasza (zostało to uzgodnione z p. Łukaszem). Dlatego też uprzejmie informujemy i uprzedzamy, że jedynie dopuszczalne w tym projekcie jest poddasze nieużytkowe - stryszek/"graciarnia"(zakładające takie obciążenia jak w przygotowanej przez nas ofercie). W przypadku gdyby ktoś życzył sobie wykonanie poddasza użytkowego w pierwszej kolejności proszę tą kwestię uzgodnić z projektantem głównym oraz przesłanie odpowiedniej zgody na wykonanie takiego poddasza.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#38
(29.05.2017, 19:30)deeropolskie napisał(a): Do wpw. Prosze powiedziec czy wykonanie konstrukcji wiazarowej wg projektu domza150. Dla 30 " bedzie tansze niz dla 25" czy nie ma to wiekszego znaczenia bo liczy sie ilosc m2? Z gory bardzo dziekuje za odp.

Witam,
Do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie i nie jesteśmy w stanie oszacować jednoznacznie kwoty o jaką wzrośnie/zmniejszy się cena w zależności od kąta nachylenia dla  25", 30" czy też 35", zależne jest to oczywiście do stref wiatrowych i śniegowych.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#39
Wpw_Invest, wysłałem wiadomość na skrzynkę forum, proszę o odpowiedź Smile
Pozdrawiam
Sylwek
Odpowiedz
#40
Cześć wszystkim forumowiczom Smile. Ja chcę zacząć taką budowę w Gryfinie. Jednak najbliższe wiązary są w Szczecinie. I co najlepsze. W kosztorysie na forum jest informacja, że koszt wiązarów z montażem i transportem to trochę ponad 13 tysięcy. Mi do tego projektu wyliczyli 13200 za samą konstrukcję. A montaż dodatkowo 4400 i transport 400 zł. Jeżeli ktoś z was ma namiary albo informacje co może tak ogromnie podbijać cenę albo czego nie wziąłem pod uwagę będę wdzięczny za informację.
Jeżeli trzeba to proszę przenieść do innego działu wątek.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu