Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam wykonawcy: Budowa domu wg. projektu domza150tysiecy
#21
Ja też mam zamiar  zacząć budowę w przyszłym roku. Smile Smile
jak by ktoś miał namiar na jakąś porządną ekipę to proszę o namiar . Gostyn
Odpowiedz
#22
(17.08.2017, 12:36)maarss napisał(a): Witam, czy mamy jakieś namiary na budowlańców w woj. śląskim (Mikołów). W przyszłym roku będę zaczynał budowę i szukam potencjalnych wykonawców.

Pozdrawiam All. Smile

Witam ,również szukam w Gostyń . Może przy zakupie materiału było by taniej   Cool bo też na wiosnę będę budował.
Odpowiedz
#23
Cześć wszystkim.

I co, macie na kogoś namiary w okolicach Mikołowa, Tychów, Mysłowic, Imielina? Ktoś może ma jakiś kosztorys SSZ? Interesuje mnie realizacja od fundamentu (bez robót ziemnych) po zamknięcie.
Odpowiedz
#24
(24.10.2017, 20:41)marcinn napisał(a): Cześć wszystkim.

I co, macie na kogoś namiary w okolicach Mikołowa, Tychów, Mysłowic, Imielina? Ktoś może ma jakiś kosztorys SSZ? Interesuje mnie realizacja od fundamentu (bez robót ziemnych) po zamknięcie.

Orientowałam się mniej więcej i firmy chcą 50tys za SSZ tylko to cena tak przy luźnej rozmowie przez telefon napewno szłoby się potargować  Big Grin
Odpowiedz
#25
Dzięki. Powoli przekonuję się do tego projektu, aczkolwiek muszę zorientować się, czy nasze fantazje są do zaadaptowania, czy nadają się na coś zupełnie nowego.
Odpowiedz


#26
hallo Wielkopolskie?? szukamy wykonawcy/ wykonawców okolice Poznań-Kościan-Leszno podbijam temat, serio nikt się nie zgłosi??
Odpowiedz
#27
(27.10.2017, 22:45)Aluna napisał(a): hallo Wielkopolskie?? szukamy wykonawcy/ wykonawców okolice Poznań-Kościan-Leszno podbijam temat, serio nikt się nie zgłosi??

Ja w Gorzowie wlkp. Lubuskie buduje sam (inny projekt)ale z ciekawosci szukalem wykonawcow i slabiutko to wyglada wyceny do dzis nie ma takze wspolczuje co nie ktorym ze trzeba placic i sie wrecz prosic
Odpowiedz
#28
(17.04.2017, 21:17)pielon napisał(a): U mnie w łódzkim, za wykonanie fundamentów, ściany nośne i działowe oraz wieniec, kominy 17 tysiecy.

Hej gdzie w Łódzkim? też chcę budować i szukam dobrego wykonawcy ktoś coś okolice Radomska??
Odpowiedz
#29
Wink 
Witam szukam wykonawcy kto wybuduje mi ten SUPER domek obok Kedzierzyna - Kozla woj Opolskie

Pozdrawiam Dariusz Smile
Odpowiedz
#30
(07.11.2017, 02:32)Coberetti napisał(a):
(27.10.2017, 22:45)Aluna napisał(a): hallo Wielkopolskie?? szukamy wykonawcy/ wykonawców okolice Poznań-Kościan-Leszno podbijam temat, serio nikt się nie zgłosi??

Ja w Gorzowie wlkp. Lubuskie buduje sam (inny projekt)ale z ciekawosci szukalem wykonawcow i slabiutko to wyglada wyceny do dzis nie ma takze wspolczuje co nie ktorym ze trzeba placic i sie wrecz prosic

a my nadal szukamy.. dwie wyceny na razie dostałam w okolicach 25 tys netto...;/
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu