Budowa domu za 150 tys
Szukam sprawdzonej firmy, która postawi mi dom w Zach-Pom (okolice Kołbaskowa). - Wersja do druku

+- Budowa domu za 150 tys (http://www.forum.domza150tysiecy.pl)
+-- Dział: Forum budowlane (http://www.forum.domza150tysiecy.pl/forum-29.html)
+--- Dział: Usługi i dostawcy materiałów (http://www.forum.domza150tysiecy.pl/forum-28.html)
+--- Wątek: Szukam sprawdzonej firmy, która postawi mi dom w Zach-Pom (okolice Kołbaskowa). (/thread-554.html)



Szukam sprawdzonej firmy, która postawi mi dom w Zach-Pom (okolice Kołbaskowa). - Marcin - Szczecin - 11.08.2017

Dzień dobry,

Jak w temacie. Poszukuję sprawdzonej i solidnej firmy, która w rozsądnych pieniądzach postawi mi dom wg. projektu dom za 150 tyś z drobnymi zmianami. Okazuje się, że w okolicach Szczecina ceny za usługę trzeba mnożyć razy dwa Sad

Z góry dziękuję, za wszystkie namiary i pozdrawiam Smile


RE: Szukam sprawdzonej firmy, która postawi mi dom w Zach-Pom (okolice Kołbaskowa). - Agniecha194 - 12.08.2017

Witam podpinam się pod temat szukam konkretnej i fachowej firmy bądź budowlańca który wybuduje domza150tys na śląsku priv


RE: Szukam sprawdzonej firmy, która postawi mi dom w Zach-Pom (okolice Kołbaskowa). - lukasz_zs - 13.10.2017

Witajcie, po badaniu rynku szczecińskiego okazuje się, że koszt samej robocizny w Szczecinie/okolicach na podstawie 3 firm budowlanych lokalnych wynosi do SSO - od blisko 55.000 zł poprzez ok. 65.000 do blisko 75.000 zł za samą usługę - Netto! Drodzy fachowcy z "normalnych" części Polski - zapraszamy do Szczecina! Nawet jak sobie o 50% powiększycie swoje żądania to i tak o 50% będziecie konkurencyjniejsi od lokalnych "cwaniaków". Mam nadzieję, że ta "bańka" na naszym rynku niebawem pęknie i pełno takich dorobkiewiczów, cwaniaczków posiłkujących się często gęsto obszczymurami spod monopolowego padnie na pysk, bo żeby jeszcze w ślad za tymi kosmicznymi cenami szła wysoka jakość prac... A wiadomo jak jest!


RE: Szukam sprawdzonej firmy, która postawi mi dom w Zach-Pom (okolice Kołbaskowa). - maciej87 - 13.10.2017

Jeśli u Was są ceny Wam nie odpowiadające to myślę że możecie odezwać się do firm które robią na wyjazdach i pewnie osiągniecie lepszą dla Was cenę.


RE: Szukam sprawdzonej firmy, która postawi mi dom w Zach-Pom (okolice Kołbaskowa). - lukasz_zs - 13.10.2017

(13.10.2017, 09:11)maciej87 napisał(a): Jeśli u Was są ceny Wam nie odpowiadające to myślę że możecie odezwać się do firm które robią na wyjazdach i pewnie osiągniecie lepszą dla Was cenę.

No ja już zaczynam nawiązywać współpracę z Panem z Dolnego Śląska, który w Szczecinie widzi swoją szansę na lepszy byt. Ale zapotrzebowanie jak widzę po znajomych i opiniach ludzi z branży jest ogromne! Szczecin i okolice (powiat policki) - nie ma komu pracować, a jak już jest to za horrendalne sumy - więc i tak przeciętny zjadacz chleba z takich usług nie skorzysta.


RE: Szukam sprawdzonej firmy, która postawi mi dom w Zach-Pom (okolice Kołbaskowa). - Sparrow - 13.10.2017

To moja rada jest taka. Bierz bezpłatny urlop na miesiąc do tego urlop 26 dni. Daje to pełne 2 miesiące pracy. Zatrudnij pomocników na budowę daj im po 20zl/h z 200h pracy dla jednego to jest 4 tyś na rękę x2 miesiące x2 bo 2 pomocników daje to kwotę 16 tyś zł. Kup sprzęt za ok 4tys i działaj.
Realnie zaoszczędzisz w ..... kasy Wink


Pozdrawiam


RE: Szukam sprawdzonej firmy, która postawi mi dom w Zach-Pom (okolice Kołbaskowa). - graucho - 13.10.2017

I tu masz rację. Niestety boom jest a ceny są z kosmosu...


  
Menu