Budowa domu za 150 tys
Dziennik Budowy - Grzędzicie (koło Stargardu) - Wersja do druku

+- Budowa domu za 150 tys (http://www.forum.domza150tysiecy.pl)
+-- Dział: Forum budowlane (http://www.forum.domza150tysiecy.pl/forum-29.html)
+--- Dział: Dzienniki budowy użytkowników forum (http://www.forum.domza150tysiecy.pl/forum-31.html)
+---- Dział: Zachodniopomorskie (http://www.forum.domza150tysiecy.pl/forum-146.html)
+----- Dział: Grzędzicie (koło Stargardu) (http://www.forum.domza150tysiecy.pl/forum-81.html)
+----- Wątek: Dziennik Budowy - Grzędzicie (koło Stargardu) (/thread-471.html)

Strony: 1 2


Dziennik Budowy - Grzędzicie (koło Stargardu) - Patryk - 26.06.2017

Projekt standardowy, dach 30* + garaż i kilka drobnych zmian


RE: Dziennik Budowy - Grzędzicie (koło Stargardu) - PawelSuchy86 - 26.06.2017

Kiedy ruszasz? System zlecony czy samemu? Pzdr


RE: Dziennik Budowy - Grzędzicie (koło Stargardu) - przkow - 27.06.2017

Jaki koszt adaptacji wraz z doprojektowanym garażem?


RE: Dziennik Budowy - Grzędzicie (koło Stargardu) - Patryk - 27.06.2017

planowany start już minął Smile bo miało to być 1 czerwca... ale na razie wychodzi na to że zacznę gdzieś w pierwszym tygodniu lipca.
budowa system gospodarczy, jedynie dach będę zlecał gdyż nie dostane aż tak dożo urlopu Sad

jeśli chodzi o koszta adaptacji z garażem wyszło całkiem sporo bo 5tys. ale jest to ze wszystkim aż do końca budowy. No i proces załatwiania pozwoleń wyszedłszy 2 miesiące Smile


RE: Dziennik Budowy - Grzędzicie (koło Stargardu) - przkow - 27.06.2017

Czyli rozumie, że te 5tyś jest z kierownikiem budowy.?


RE: Dziennik Budowy - Grzędzicie (koło Stargardu) - Patryk - 28.06.2017

niestety bez kierownika budowy.

Pisząc "do końca budowy" mam na myśli że jeśli będę chciał coś zmienić w trakcje to mam to w cenie.
No i ten garaż – to przez niego cena też troszkę skoczyła gdyż nie chce brać na niego dodatkowej kasy w Banku (wystarczy mi że dom będzie budowany z kredytu) i wszystkie papiery na pozwolenie trzeba robić dwa razy.


RE: Dziennik Budowy - Grzędzicie (koło Stargardu) - gregorrek - 06.07.2017

(28.06.2017, 11:39)Patryk napisał(a): niestety bez kierownika budowy.

Pisząc "do końca budowy" mam na myśli że jeśli będę chciał coś zmienić w trakcje to mam to w cenie.
No i ten garaż – to przez niego cena też troszkę skoczyła gdyż nie chce brać na niego dodatkowej kasy w Banku (wystarczy mi że dom będzie budowany z kredytu) i wszystkie papiery na pozwolenie trzeba robić dwa razy.

Witam. Czy można prosić o wklejenie rzutów pomieszczeń (bądź nawet rysunków) oraz info dotyczące garażu a mianowicie rozwiązania jego zadaszenia. Rozważam budowę domu z dachem wg podstawowego projektu natomiast garaż z dachem płaskim doklejony do bryły budynku.Otwarty jednak jestem na każdą inne dobre rozwiązanie. Pozdrawiam


RE: Dziennik Budowy - Grzędzicie (koło Stargardu) - Patryk - 06.07.2017

u mnie garaż również będzie miał płaski dach i jak tylko będę miał jakieś konkretne rysunki to pokaże.
natomiast jeśli chcesz zobaczyć jak to będzie u mnie wyglądać to w mojej stopce jest link (moje M2) do projektu 3d.


RE: Dziennik Budowy - Grzędzicie (koło Stargardu) - gregorrek - 10.07.2017

(06.07.2017, 11:53)Patryk napisał(a): u mnie garaż również będzie miał płaski dach i jak tylko będę miał jakieś konkretne rysunki to pokaże.
natomiast jeśli chcesz zobaczyć jak to będzie u mnie wyglądać to w mojej stopce jest link (moje M2) do projektu 3d.

Witam. Rysunek w stopce do niczego mi się nie przyda Smile Każdy może zaadaptować układ pomieszczeń pod swoje potrzeby. Interesuje mnie garaż oraz sposób i konstrukcja jego zadaszenia - strop drewniany, teriva czy jeszcze cos innego? Skoro, jak czytam, jest już po adaptacji to myślę że szkice w projekcie są porobione czyli ponawiam prośbę (jeżeli to nie problem oczywiście) o wklejenie rzutu garażu od wejścia oraz kilka słów na temat wybranego rodzaju zadaszenia Smile Widziałem na forum rzuty projektu z doklejonym garażem i płaskim dachem ale niestety nie było żadnego komentarza odnośnie technologii jego wykonania. Pozdrawiam i liczę na odpowiedź Smile


RE: Dziennik Budowy - Grzędzicie (koło Stargardu) - Patryk - 11.07.2017

(10.07.2017, 21:50)gregorrek napisał(a):
(06.07.2017, 11:53)Patryk napisał(a): u mnie garaż również będzie miał płaski dach i jak tylko będę miał jakieś konkretne rysunki to pokaże.
natomiast jeśli chcesz zobaczyć jak to będzie u mnie wyglądać to w mojej stopce jest link (moje M2) do projektu 3d.

Witam. Rysunek w stopce do niczego mi się nie przyda Smile Każdy może zaadaptować układ pomieszczeń pod swoje potrzeby. Interesuje mnie garaż oraz sposób i konstrukcja jego zadaszenia - strop drewniany, teriva czy jeszcze cos innego? Skoro, jak czytam, jest już po adaptacji to myślę że szkice w projekcie są porobione czyli ponawiam prośbę (jeżeli to nie problem oczywiście) o wklejenie rzutu garażu od wejścia oraz kilka słów na temat wybranego rodzaju zadaszenia Smile Widziałem na forum rzuty projektu z doklejonym garażem i płaskim dachem ale niestety nie było żadnego komentarza odnośnie technologii jego wykonania. Pozdrawiam i liczę na odpowiedź Smile

hey. pewnie na dniach będę się widział z moją Panią architekt to postaram się pamiętać i ogarnąć rysunki to podeśle. ( jest po adaptacji ale na razie bez garażu, ze wzgląd na kredyt.) garaż będzie po kredycie Smile
Jeśli chodzi o dach to rozważamy dwie opcje: płyta betonowa albo strop drewniany. Garaż będzie niższy niż budynek tak aby dach garażu był pod dachem domu.


  
Menu