Budowa domu za 150 tys
Rozplanowanie pomieszczeń. - Wersja do druku

+- Budowa domu za 150 tys (http://www.forum.domza150tysiecy.pl)
+-- Dział: Forum budowlane (http://www.forum.domza150tysiecy.pl/forum-29.html)
+--- Dział: Forum ogólne (http://www.forum.domza150tysiecy.pl/forum-3.html)
+---- Dział: Zmiana usytuowania pomieszczeń (http://www.forum.domza150tysiecy.pl/forum-38.html)
+---- Wątek: Rozplanowanie pomieszczeń. (/thread-118.html)



RE: Rozplanowanie pomieszczeń. - gregorrek - 10.10.2017

(10.10.2017, 16:44)wwilku napisał(a): czym tworzycie projekty? Chciałbym coś pokazać do oceny, ale to co zrobiłem w paintcie to nawet nie wypada Smile

edit:
ok, znalazłem coś. Przerobiłem projekt sierżanta, wydaje mi się, że tak jest lepiej. 

[Obrazek: Vv0ES8G.png]

Witam. Moim zdaniem niepotrzebnie "uciekłeś" z drzwiami do toalety tak daleko do tyłu przez co wc jest malutkie. Gdyby przesunąć się w głąb mieszkania, toaleta zyskałaby miejsca na małą umywalkę a sąsiadujący pokój otrzymałby automatycznie większą wnękę na szafę w zabudowę. Drzwi wejściowe do pokojów przy wc usytuowane są niesymetrycznie ale to jest tylko szkic więc rozumiem Smile Pozdrawiam.


RE: Rozplanowanie pomieszczeń. - sierzant - 10.10.2017

Przerobiłem projekt sierżanta, wydaje mi się, że tak jest lepiej.
Calkiem niezle, tylko nie zapominajcie ze ja mam wejscie od południa,
stąd taki a nie inny rozkład u mnie.


RE: Rozplanowanie pomieszczeń. - ichtiander - 10.10.2017

Witam. Oto moja koncepcja domu Łukasza, który sam przerobiłem ponieważ warunki zabudowy do tego mnie zmusiły. Dach dwuspadowy o duży koncie nachylenia i dlatego po konsultacji z Łukaszem zmieniłem wymiary zewnętrzne aby zachować stylistykę całej bryły Smile . Ponadto zdecydowałem się na zminimalizowanie korytarza oraz zrezygnowałem z wejścia do kotłowni od strony domu ponieważ uważam to za zbędne w przypadku ogrzewania gazowego.


RE: Rozplanowanie pomieszczeń. - sierzant - 11.10.2017

gazowego?
Chyba na paliwo stałe (pellet)
A w temacie:
Zlikwidowałbym garderobę i pomieszczenie gospodarcze
powiększajac tą mikro sypialnię (9,55m)
Reszta jak dla mnie calkiem ok.


RE: Rozplanowanie pomieszczeń. - Marta_yolo - 11.10.2017

(10.10.2017, 16:44)wwilku napisał(a): czym tworzycie projekty? Chciałbym coś pokazać do oceny, ale to co zrobiłem w paintcie to nawet nie wypada Smile

edit:
ok, znalazłem coś. Przerobiłem projekt sierżanta, wydaje mi się, że tak jest lepiej. 

[Obrazek: Vv0ES8G.png]
Fajnie to wygląda, ale jak dla mnie ta mała łazienka powinna być bliżej salonu. Lepiej żeby goście korzystali z tej łazienki niż z dużej i przy okazji aby nie przechodzili przez caly korytarz. Dodatkowo tą mała toalete bym powiększyła i wstawila do niej prysznic. 
A reszta bardzo dobrze rozplanowana Smile


RE: Rozplanowanie pomieszczeń. - sierzant - 11.10.2017

Fajnie to wygląda, ale jak dla mnie ta mała łazienka powinna być bliżej salonu. Lepiej żeby goście korzystali z tej łazienki niż z dużej i przy okazji aby nie przechodzili przez caly korytarz.
Czyli dalej moj projekt gora  Wink


RE: Rozplanowanie pomieszczeń. - Marta_yolo - 11.10.2017

(11.10.2017, 18:39)sierzant napisał(a): Fajnie to wygląda, ale jak dla mnie ta mała łazienka powinna być bliżej salonu. Lepiej żeby goście korzystali z tej łazienki niż z dużej i przy okazji aby nie przechodzili przez caly korytarz.
Czyli dalej moj projekt gora  Wink

DokladnieSmile bardzo mi się podoba Twój projekt tylko chciałabym w tej małej łazience wstawić prysznic ale nie wiem jak to zrobic :/ jak powiększyć te pomieszczenie?


RE: Rozplanowanie pomieszczeń. - sierzant - 11.10.2017

Na przykład tak:


RE: Rozplanowanie pomieszczeń. - gregorrek - 11.10.2017

(11.10.2017, 20:59)Marta_yolo napisał(a):
(11.10.2017, 18:39)sierzant napisał(a): Fajnie to wygląda, ale jak dla mnie ta mała łazienka powinna być bliżej salonu. Lepiej żeby goście korzystali z tej łazienki niż z dużej i przy okazji aby nie przechodzili przez caly korytarz.
Czyli dalej moj projekt gora  Wink

DokladnieSmile bardzo mi się podoba Twój projekt tylko chciałabym w tej małej łazience wstawić prysznic ale nie wiem jak to zrobic :/ jak powiększyć te pomieszczenie?

Może tak ? Smile


RE: Rozplanowanie pomieszczeń. - arek1134 - 11.10.2017

(11.10.2017, 22:03)sierzant napisał(a): Na przykład tak:

Świetnie , a masz pomysł na drugą łazienkę z wąskim przejściem gdzie zmieści się wanna ,pralka , duża szafka z umywalką i lustrem oraz kibelek ?


  
Menu